info@dofsc.gov.np || +९७७-१-५३२०३०३ || ९७७-१-५३२१२३१ || ९७७-१-५३१६३७९

नेपाल सरकार
वन तथा वातावरण मन्त्रालय
वन तथा भू-संरक्षण विभाग
बबरमहल, काठमाडौँ
नेपाल सरकार
वन तथा वातावरण मन्त्रालय
वन तथा भू-संरक्षण विभाग
2081-01-31 को निजामती सेवाका कर्मचारीहरुको सूची
क्र.स.  कर्मचारी नाम लिङ्ग पद शाखा/सेक्सन अवस्था
1 शिव कुमार वाग्ले पुरुष महानिर्देशक वन बिभाग स्थायी
2 गणेश पौडेल पुरुष उप महानिर्देशक पहिरो स्थायी
3 दिपक ज्ञवली पुरुष उप महानिर्देशक व.ब.ज.म. स्थायी
4 धनन्जय लामिछाने पुरुष उप महानिर्देशक व.ब. म.शा. स्थायी
5 हिमलाल अधिकारी पुरुष उप सचिव आ.प्र. स्थायी
6 हरि बंश आचार्य पुरुष वरिष्ठ भू संरक्षण अधिकृत वन बिभाग स्थायी
7 पशुपति महत पुरुष उप सचिव क.प्र. स्थायी
8 प्रकास सिंह थापा पुरुष वरिष्ठ भू संरक्षण अधिकृत पहिरो स्थायी
9 सुमना देवकोटा महिला वरिष्ठ भू संरक्षण अधिकृत योजना स्थायी
10 सुदिप छत्कुली पुरुष उप सचिव व.सं. स्थायी
11 होम बहादुर वल्छौडी पुरुष उप सचिव वन बिभाग स्थायी
12 मिक्मार तामाङ्ग पुरुष वरिष्ठ भू संरक्षण अधिकृत स.जलाधार स्थायी
13 सुरेन्द्र प्रसाद अधिकारी पुरुष वन अधिकृत साइटिस स्थायी
14 लोक नाथ घिमिरे पुरुष वन अधिकृत नि.सा.वन स्थायी
15 इन्दिरा मुलेपती महिला भू संरक्षण अधिकृत प.ब्य. स्थायी
16 सवनम पाठक महिला वन अधिकृत ब.सं. स्थायी
17 विनोद ज्ञवाली पुरुष भू संरक्षण अधिकृत सि.सं. स्थायी
18 गोबिन्द कुमार श्रेष्ठ पुरुष वन अधिकृत भौ.सू.प्र. स्थायी
19 महेश ढुंगाना पुरुष भू संरक्षण अधिकृत प.ब्य. स्थायी
20 शैलेन्द्र कुमार दुलाल पुरुष लेखा अधिकृत आ.प्र. स्थायी
21 हरि सिंह खड्का पुरुष कम्प्यूटर अधिकृत क.प्र. स्थायी
22 ठाकूर प्रसाद मग्राती पुरुष भू संरक्षण अधिकृत पहिरो स्थायी
23 शान्त कुमार शाही पुरुष भू संरक्षण अधिकृत स.जलाधार स्थायी
24 इन्दिरा ज्ञवाली महिला शाखा अधिकृत क.प्र. स्थायी
25 सुदिप खड्का पुरुष भू संरक्षण अधिकृत योजना स्थायी
26 स्मृति रेग्मी महिला भू संरक्षण अधिकृत वन बिभाग स्थायी
27 बिजय पुरी पुरुष भू संरक्षण अधिकृत वन बिभाग स्थायी
28 रेस्मा मास्के महिला भू संरक्षण अधिकृत स.जलाधार स्थायी
29 कबिता देवकोटा महिला भू संरक्षण अधिकृत सं.प्र. स्थायी
30 गणेश घिमिरे पुरुष शाखा अधिकृत क.प्र. स्थायी
31 दिपेश गुरागाइ पुरुष कृषि इञ्जिनियर सि.सं. स्थायी
32 देबेन्द्र गेलाल पुरुष भू संरक्षण अधिकृत भू.उ.बि. स्थायी
33 मुना निरौला महिला केमिष्ट सं.प्र. स्थायी
34 चन्द्रदीप खतिवडा पुरुष वन अधिकृत व.सं. स्थायी
35 रामकृष्ण गौतम पुरुष सहायक वैज्ञानिक अधिकृत सं.प्र. स्थायी
36 सिद्धार्थ अर्याल पुरुष वन अधिकृत वन स. स्थायी
37 प्रयास घिमिरे पुरुष वन अधिकृत व.सं. स्थायी
38 जयन श्रेष्ठ पुरुष इन्जिनियर प.ब्य. स्थायी
39 सुनिल बि.क. पुरुष कृषि इञ्जिनियर भौ.सू.प्र. स्थायी
40 विजय ढकाल पुरुष वन अधिकृत ब.ब्य. स्थायी
41 बालकृष्ण भण्डारी पुरुष नायब सुव्वा क.प्र. स्थायी
42 पार्वती अधिकारी महिला रेञ्जर वन स. स्थायी
43 चन्द्रा डाँगी महिला लेखापाल आ.प्र. स्थायी
44 साबित्री खनाल उपाध्याय महिला रेञ्जर व.सं. स्थायी
45 एक राज अधिकारी पुरुष पुस्तकालय सहायक क.प्र. स्थायी
46 सिमा न्यौपाने महिला रेञ्जर वन बिभाग स्थायी
47 दिपक श्रेष्ठ पुरुष रेञ्जर व.सं. स्थायी
48 सुदिक्षा सिलवाल महिला भू संरक्षण सहायक सं.प्र. स्थायी
49 सर्मिला तिमिल्सना महिला रेञ्जर व.सं. स्थायी
50 निसा दुलाल महिला रेञ्जर साइटिस स्थायी
51 पार्वती लामा महिला रेञ्जर ब.सं. स्थायी
52 अन्जु कुमारी गिरी महिला नायब सुव्वा क.प्र. स्थायी
53 सान्ता झ्राँक्री महिला कम्प्यूटर अपरेटर क.प्र. अस्थायी
54 शारदा थापा महिला कम्प्यूटर अपरेटर आ.प्र. अस्थायी
55 साबित्रा पन्थी अर्याल महिला नायब सुव्वा क.प्र. स्थायी
56 आशिष कुमार झा पुरुष नायब सुव्वा क.प्र. स्थायी
57 प्रकाश न्यौपाने पुरुष नायब सुव्वा क.प्र. स्थायी
58 विसन गिरी पुरुष कम्प्यूटर अपरेटर क.प्र. स्थायी
59 पार्वती सापकोटा महिला खरिदार क.प्र. स्थायी
60 राम प्रसाद नेपाल पुरुष स‍.व.र.जमदार स.ब.सु. स्थायी
61 डोलराज पाैडेल पुरुष स‍.व.र.जमदार स.ब.सु. स्थायी
62 कृष्ण कुमार थापा पुरुष स‍.व.र.जमदार स.ब.सु. स्थायी
63 लालमणि भट्टराई पुरुष स‍.व.र.जमदार स.ब.सु. स्थायी
64 चोलेन्द्र कुमार कटवाल पुरुष स‍.व.र.जमदार स.ब.सु. स्थायी
65 इन्द्र महर्जन पुरुष मेकानिक्स क.प्र. स्थायी
66 मुरारी उपाध्याय पुरुष फरेष्टर वन बिभाग स्थायी
67 प्रकाश मल्ल पुरुष फरेष्टर वन बिभाग स्थायी
68 हरि प्रकाश श्रेष्ठ पुरुष हलुका सवारी चालक क.प्र. स्थायी
69 परसुराम रानाभाट पुरुष हलुका सवारी चालक क.प्र. स्थायी
70 श्यामकर्ण महर्जन पुरुष हलुका सवारी चालक क.प्र. स्थायी
71 प्रदिप वस्नेत पुरुष हलुका सवारी चालक क.प्र. स्थायी
72 ज्ञानेन्द्र वस्नेत पुरुष स.व.र.सिपाही क.प्र. अस्थायी
73 खिल प्रसाद तिमिसेना पुरुष स.व.र.सिपाही स.ब.सु. अस्थायी
74 पदम शूर्यवंशी आले पुरुष हलुका सवारी चालक आ.प्र. अस्थायी
75 रामेश्वर रानाभाट पुरुष हलुका सवारी चालक क.प्र. अस्थायी
76 दिलिप थापा पुरुष हलुका सवारी चालक क.प्र. अस्थायी
77 राम सरण घोरसाइनी पुरुष हलुका सवारी चालक GRB अस्थायी
78 भूपेन्द्र वहादुर डाँगी पुरुष हलुका सवारी चालक ACCESS अस्थायी
79 गंगाराम श्रेष्ठ पुरुष हलुका सवारी चालक क.प्र. अस्थायी
80 हर्क वहादुर श्रेष्ठ पुरुष कार्यालय सहयोगी क.प्र. स्थायी
81 मिना कुमारी गौतम महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
82 गौरी ढकाल महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
83 ज्ञानीमैया अवाले महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
84 नारायणी मानाधर महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
85 कल्पाना शाह महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
86 गोमती तामाड्ग महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
87 मिरा गिरी महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
88 बिजेता देउला महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
89 अंबिका पनेरु महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
90 रमेश गजुरेल पुरुष चौकिदार क.प्र. अस्थायी
91 मनोहरी श्रेष्ठ पुरुष चौकिदार क.प्र. अस्थायी
92 रमिला कार्की महिला माली क.प्र. अस्थायी
93 बिद्यालक्ष्मी पोडे महिला स्वीपर क.प्र. अस्थायी
94 किरण देउला महिला स्वीपर क.प्र. अस्थायी
95 सिता कुमारी पहाडी महिला कार्यालय सहयोगी क.प्र. अस्थायी
96 अग्नीराज कठायत पुरुष कार्यालय सहयोगी ACCESS अस्थायी
97 झरना आले महिला कार्यालय सहयोगी ACCESS अस्थायी