23°C

वन तथा भु–संरक्षण विभागः   
सि .नं .महाशाखा/शाखा कमचारीको नाम पद कैफियत 
 मन वहादुर खड्कामहानिर्देशक 
हरिशरण बुढाथोकीखरिदार 
ज्ञान प्रसाद दाहालका.स. 
निर्मला गौतमका.स. 
जलाधार तथा पहिरो व्यवस्थापन महाशाखाश्री बद्रीराज ढुंगाना  उप–महानिर्देशक 
वन तथा वन्यजन्तु संरक्षण महाशाखा श्री देवेशमणि त्रिपाठीउप–महानिर्देशक  
वन व्यवस्थापन महाशाखाश्री भगवान प्रसाद गुप्ताउप–महानिर्देशक  
     –श्री डम्बर बहादुर थापा रा.प.प्रथम(प्रा)पूल दरबन्दी
वन संरक्षण शाखासुजन महर्जन उप–सचिव (प्रा)  
उत्तम चापागाई स.व.अ.  
रिक्तस.व.अ.  
सावित्री खनाल उपाध्यायरेन्जर 
वन्यजन्तु संरक्षण शाखामाधुरी कार्की उप–सचिव (प्रा)  
सबनम पाठक स.व.अ.  
साइटिस शाखाबलराम पौडेल उप–सचिव (प्रा)  
बिराट कुमार लम्सालरेन्जर 
सर्मिला तिमल्सिनारेन्जर 
प्रमाणीकरण शाखामाधुरी कार्की उप–सचिव (प्रा)  
मीन कुमार आचार्य स.व.अ.  
निशा दुलालरेन्जर 
वन व्यवस्थापन शाखासवनम पाठक स.व.अ.  
पार्वती अधिकारीरेन्जर 
वन संबद्र्धन शाखामृगेन्द्र सर्राफ उप–सचिव (प्रा)  
नरेश कुमार दासस.व.अ.  
रोजिना श्रेष्ठरेन्जर 
सीमा न्यौपानेरेन्जर 
१०सामाजिक वन शाखामृगेन्द्र सर्राफ उप–सचिव (प्रा) 
 
११निजी तथा सार्वजनिक वन शाखाविष्णु ज्ञवाली स.व.अ.  
१२भौगोलिक सूचना प्रणाली तथा नक्सांकन शाखासुन्दर प्रसाद शर्मा उप–सचिव (प्रा)  
१३योजना तथा जलाधार सूचना प्रणाली शाखाडा.प्रेमप्रसाद पौडेल उप–सचिव (प्रा)  
सुदिप खड्का स.भू.सं.अ.  
१४संवेदनशील जलाधार व्यवस्थापन शाखाप्रकाश सिंह थापा उप–सचिव (प्रा)  
शान्त कुमार शाही स.भू.सं.अ.  
निर्मल थापास.ज.व्य.अ. 
१५सिमसार संरक्षण शाखासुजन महर्जन उप–सचिव (प्रा)  
ठाकुरप्रसाद मग्राती स.भू.सं.अ.  
पासाङ तामाङ स.भू.सं.अ.  
दिपेश गुरागाई कृषि इन्जिनियर 
१६पहिरो व्यवस्थापन शाखासुन्दर प्रसाद शर्मा उप–सचिव (प्रा)  
इन्दिरा मुलेपती स.भू.सं.अ.  
महेश ढङ्गाना स.भू.सं.अ.  
यमुना श्रेष्ठटा.ना.सु. 
हर्क बहादुर श्रेष्ठका.स. 
१७संरक्षण प्रविधि विकास शाखाप्रकाश सिंह थापा उप–सचिव (प्रा)  
यमुना कडेल स.भू.सं.अ.  
मुना निरौलाअसिष्टेण्ट केमिष्ट 
१८भू उपयोग विकास तथा विपद न्यूनीकरण शाखा रमेशराज भट्टराई उप–सचिव (प्रा)  
मिक्मार तामाङ स.भू.सं.अ.  
१९कर्मचारी प्रशासन शाखारामप्रसाद पाण्डे उप–सचिव  
अनिता श्रेष्टशा.अ.  
बद्रीप्रसाद शर्मा वाग्ले शा.अ.  
नरेन्द्र महर्जन कम्प्यूटर अधिकृत  
हरि सिंह खड्का कम्प्यूटर अधिकृत  
बालकृष्ण भण्डारीनायव सुब्बा 
शेर बहादुर ओलीनायव सुब्बा 
खिलराज बस्नेतनायव सुब्बा 
पार्वती सापकोटाखरिदार 
इन्द्र बहादुर महर्जनमेकानिक्स 
हरि प्रकाश श्रेष्ठह.स.चा. 
श्यामकर्ण महर्जनह.स.चा. 
परशुराम रानाभाटह.स.चा. 
प्रदिप बस्नेतह.स.चा. 
अमृत पन्तका.स. 
२०आर्थिक प्रशासन शाखारामकृष्ण पन्थी उप–सचिव  
जीवलाल वस्याललेखा अधिकृत  
धना आचार्यलेखापाल 
चेत कुमारी श्रेष्ठलेखापाल 
२१ऐन नियम परामर्श शाखापुष्पराज धिताल कानून अधिकृत 
२२सशस्श वन सुरक्षा शाखाचोलेन्द्र कुमार कटुवालजमदार 
लालमणी भट्टराई जमदार 
विदुर राज अधिकारीजमदार 
कृष्ण कुमार थापाजमदार 
डोलराज पौडेलजमदार 
किशोर थापाजमदार 
राम प्रसाद नेपालजमदार 
२३वन उद्यम इकाईनिशा दुलालरेन्जर 
२४वृक्षरोपण इकाईरश्मी तचामोभू.सं.स. 
सुरेन्द्र प्रसाद खत्रीभू.सं.स. 

Site Visitors