20.12°C

वन तथा भु–संरक्षण विभागः   
सि .नं .महाशाखा/शाखा कमचारीको नाम पद कैफियत 
 डा.राजेन्द्र के.सी.महानिर्देशक 

खरिदार 
ज्ञान प्रसाद दाहालका.स. 

का.स. 
जलाधार तथा पहिरो व्यवस्थापन महाशाखाश्री उद्धव बहादुर घिमिरेउप–महानिर्देशक 
वन तथा वन्यजन्तु संरक्षण महाशाखा 
उप–महानिर्देशक  
वन व्यवस्थापन महाशाखाबिन्दु कुमारी  मिश्रउप–महानिर्देशक  
     –
वन संरक्षण शाखासुदिप छत्कुलीउप–सचिव (प्रा)  

स.व.अ.  
रिक्तस.व.अ.  
सावित्री खनाल उपाध्यायरेन्जर 
वन्यजन्तु संरक्षण शाखा
उप–सचिव (प्रा)  
सबनम पाठक स.व.अ.  
साइटिस शाखारिक्तउप–सचिव (प्रा)  
सुरेन्द्र प्रसाद अधिकारीस. व. अ. 

रेन्जर 
सर्मिला तिमल्सिनारेन्जर 
प्रमाणीकरण शाखा
उप–सचिव (प्रा)  
मीन कुमार आचार्य स.व.अ.  
निशा दुलालरेन्जर 
वन व्यवस्थापन शाखासवनम पाठक स.व.अ.  
पार्वती अधिकारीरेन्जर 
वन संबद्र्धन शाखा
उप–सचिव (प्रा) 
युवराज पोखरेलस.व.अ.  
रोजिना श्रेष्ठरेन्जर 
सीमा न्यौपानेरेन्जर 
१०सामाजिक वन शाखारिक्तउप–सचिव (प्रा) 
 
११निजी तथा सार्वजनिक वन शाखा
स.व.अ.  
१२भौगोलिक सूचना प्रणाली तथा नक्सांकन शाखा
उप–सचिव (प्रा)  
गोविन्द कुमार श्रेष्ठस.ब.अ.  
१३योजना तथा जलाधार सूचना प्रणाली शाखारिक्तउप–सचिव (प्रा)  
सुदिप खड्का स.भू.सं.अ.  
१४संवेदनशील जलाधार व्यवस्थापन शाखाहरिवंश आचार्यउप–सचिव (प्रा)  
शान्त कुमार शाही स.भू.सं.अ.  

स.ज.व्य.अ. 
१५सिमसार संरक्षण शाखा
उप–सचिव (प्रा)  
रिक्तस.भू.सं.अ.  
पासाङ तामाङ स.भू.सं.अ.  
दिपेश गुरागाई कृषि इन्जिनियर 
१६पहिरो व्यवस्थापन शाखा
उप–सचिव (प्रा)  
इन्दिरा मुलेपती स.भू.सं.अ.  

स.भू.सं.अ.  
यमुना श्रेष्ठटा.ना.सु. 
हर्क बहादुर श्रेष्ठका.स. 
१७संरक्षण प्रविधि विकास शाखाकविता देवकोटास.भू.सं.अ. 
 
यमुना कडेल स.भू.सं.अ.  
मुना निरौलाअसिष्टेण्ट केमिष्ट 
१८भू उपयोग विकास तथा विपद न्यूनीकरण शाखा 
उप–सचिव (प्रा)  
मिक्मार तामाङ स.भू.सं.अ.  
१९कर्मचारी प्रशासन शाखा
उप–सचिव  
अनिता श्रेष्ठशा.अ.  
इन्दिरा ज्ञवालीशा.अ.  

कम्प्यूटर अधिकृत  
हरि सिंह खड्का कम्प्यूटर अधिकृत  
बालकृष्ण भण्डारीनायव सुब्बा 

नायव सुब्बा 

नायव सुब्बा 
पार्वती सापकोटाखरिदार 
इन्द्र बहादुर महर्जनमेकानिक्स 
हरि प्रकाश श्रेष्ठह.स.चा. 
श्यामकर्ण महर्जनह.स.चा. 
परशुराम रानाभाटह.स.चा. 
प्रदिप बस्नेतह.स.चा. 
जय प्रसाद कट्टेलह.स.चा. 


 
२०आर्थिक प्रशासन शाखारामकृष्ण पन्थी उप–सचिव  

लेखा अधिकृत  
धना आचार्यलेखापाल 
रिक्तलेखापाल 
२१ऐन नियम परामर्श शाखापुष्पराज धिताल कानून अधिकृत 
२२सशस्त्र वन सुरक्षा शाखाचोलेन्द्र कुमार कटुवालजमदार 
लालमणी भट्टराई जमदार 
विदुर राज अधिकारीजमदार 
कृष्ण कुमार थापाजमदार 
डोलराज पौडेलजमदार 
किशोर थापाजमदार 
राम प्रसाद नेपालजमदार 
२३वन उद्यम इकाई
निशा दुलाल
रेन्जर
 
दिपक श्रेष्ठरेन्जर
 
२४वृक्षरोपण इकाईरश्मी तचामोभू.सं.स. 
रिक्तभू.सं.स. 

Site Visitors